Ubezpieczenie życia i zdrowia

Jedną z ważniejszych polis, o której powinien pomyśleć dosłownie każdy, jest ubezpieczenie życia i zdrowia. Zapewnia bezpieczeństwo nie tylko osobie je wykupującej, ale także najbliższym. Jeśli masz np. rodzinę i dzieci, koniecznie powinieneś o nich pomyśleć. Zastanów się, czy ukochane Ci osoby nie będą miały problemów z przeżyciem pierwszych miesięcy, gdy Ciebie zabraknie? Z nami szybko znajdziesz polisę dopasowaną do potrzeb i w przystępnej cenie.

Ubezpieczenia zdrowotne - najlepsze oferty

Szukasz najlepszej oferty na ubezpieczenie zdrowia i życia? Potrzebujesz indywidualnego ubezpieczenia zdrowotnego? Wypełnij nasz formularz.

Porównaj ubezpieczenia na zdrowie i życie

Wygodny i prosty formularz

Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz, a uzyskamy wszystkie dane do przygotowania najlepszej oferty dla Twojej firmy.

Oferta wielu towarzystw ubezpieczeniowych

Nasz specjalista porównuje ofertę we wszystkich zaufanych towarzystwach ubezpieczeniowych.

Pomoc specjalistów

Pomagamy na każdym etapie współpracy. Negocjujemy w Twoim imieniu warunki polisy.

Wszystko załatwisz online

Polisę wystawimy elektronicznie. Wszystko możemy załatwić w przeciągu kilku godzin.

Ubezpieczenie życia i zdrowia - formularz

Zadbaj o przyszłość najbliższych. Znajdź najlepsze ubezpieczenie na życie i zdrowie. 

Dla kogo chcesz otrzymać oferty?
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Dodatkowy cel ubezpieczenia:
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Data urodzenia:
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Wykonywany zawód:
np. lekarz
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Imię i nazwisko:
Jan Kowalski
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Telefon kontaktowy:
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Kod pocztowy:
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Adres e-mail:
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!

Zaufane towarzystwa ubezpieczeniowe

broker

Skorzystaj z naszej oferty na ubezpieczenia

Porównaj ubezpieczenia na życie bez wychodzenia z domu

W naszej ofercie porównasz jedynie sprawdzone towarzystwa ubezpieczeniowe.

Sprawdź ceny ubezpieczenia na życie

Możesz zaoszczędzić nawet do 50%

Kompleksowa pomoc

Pomagamy na każdym etapie współpracy.

Jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie zdrowia i życia?

Pamiętaj, że w przypadku tego typu polis wysokość składki powinna schodzić na odleglejszy plan. Najważniejsze jest to, aby zapewniała ona możliwie najwyższą ochronę. Musisz mieć pewność, że w razie poważnej choroby będziesz miał pieniądze na podjęcie pełnego leczenia i być może rehabilitacji. Ubezpieczenie zdrowia i życia powinno Cię również zabezpieczać finansowo w razie czasowej lub trwałej utraty pracy.

Nie możesz zapominać o różnego rodzaju wypadkach, chorobach przewlekłych, nowotworowych, a nawet śmierci. Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie i nie bać się przyszłości, niezależnie od tego, jaka będzie, skup się na dopasowaniu polisy do własnych potrzeb.

Możemy Ci w tym pomóc! Już teraz wypełnij formularz na stronie i zaczekaj na zestawienie ofert. Porównasz ze sobą wiele opcji ubezpieczenia od najlepszych na polskim rynku firm. Służymy swoim kompleksowym wsparciem, a więc pomożemy Ci w doborze pakietów i zweryfikujemy umowę. Wynegocjujemy składkę, zajmiemy się monitoringiem płatności i w razie potrzeby wszystko Ci wyjaśnimy. To właśnie z nami możesz znaleźć najlepsze ubezpieczenie życia i zdrowia bez wychodzenia z domu!

Zakres ochrony ubezpieczenia na życie i zdrowie

Obecnie firmy ubezpieczeniowe naprawdę bardzo indywidualnie podchodzą do swoich klientów. Ubezpieczenie życia i zdrowia może zapewniać podstawową ochronę, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją dodatkowo rozszerzyć. Przykładów takich możliwości dałoby się wymieniać wiele. Dziś np. można się zabezpieczyć nawet na wypadek wykrycia choroby nowotworowej. Na pewno masz świadomość, jak trudne jest to wydarzenie. Człowiek martwi się o swoje zdrowie i życie, a do tego nierzadko musi zebrać ogromne pieniądze na leczenie.

Polisa tego typu może zapewniać dużo szerzą ochronę. Dostępne pakiety dodatkowe, które mogą poszerzyć zakres ochrony, zapewniają pomoc m.in. w przypadku,

  • śmierci,
  • trwałego lub czasowego uszczerbku na zdrowiu,
  • pobytu w szpitalu,
  • niezdolności do pracy,
  • pokrycia kosztów leczenia (maksymalna kwota może wynieść nawet 2 miliony euro!).

Oczywiście podstawowa ochrona będzie najtańsza, ale czy na pewno chcesz oszczędzać na ubezpieczeniu życia i zdrowia? Najlepiej już dziś wypełnij formularz na naszej stronie. Pomożemy Ci znaleźć najlepsze ubezpieczenie, dopasujemy je do potrzeb i wynegocjujemy atrakcyjną stawkę!

Jaki jest koszt ubezpieczenia życia i zdrowia?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Z całą pewnością najtańsze są polisy o podstawowym zakresie ochrony. Pamiętaj jednak, że w wielu przypadkach ich zakres może okazać się dla Ciebie całkowicie niesatysfakcjonujący. Im więcej dobierzesz pakietów dodatkowych, tym wyższa będzie składka, ale zdecydowanie nie powinieneś na niej oszczędzać.

Mając dobre ubezpieczenie życia i zdrowia chronisz nie tylko siebie, ale i bliskie Ci osoby. Poważny wypadek, ciężka choroba, czy nawet śmierć? Niestety nigdy nie możesz mieć pewności co do tego, co przyniesie Ci przyszłość. Czasem los obraca się przeciwko nam i pojawiają się problemy, z którymi ciężko może być sobie poradzić bez pieniędzy.

Mając ubezpieczenie życia i zdrowia będziesz przygotowany na takie sytuacje. Co więcej, jeśli stanie Ci się coś bardzo złego, nie zostawisz swojej rodziny bez środków do życia. Wyobraź sobie, jak ciężkie będą pierwsze tygodnie, a nawet miesiące dla Twojej rodziny w momencie, gdy poniesiesz śmierć. Dobra polisa zabezpieczy ją na wypadek takiej sytuacji, ale w jej przypadku musisz się liczyć z nieco wyższym kosztem.

Na szczęście zawsze możesz skorzystać z naszej pomocy. Prześledzimy dla Ciebie rynek, dopasujemy pakiety dodatkowe i przede wszystkim wynegocjujemy najlepszą stawkę!

Rynek ubezpieczeń życia i zdrowia stale się zmienia!

Jeśli chcesz wykupić ubezpieczenie życia i zdrowia, musisz pamiętać o tym, że rynek ten bardzo dynamicznie się zmienia. Firmy ubezpieczeniowe nieustannie ze sobą rywalizują, co oczywiście przynosi wiele korzyści dla klientów. Dzięki temu możesz liczyć na bardzo ciekawe warunki przy stosunkowo niskich składach. Jednak pamiętaj, że oferty te nieustannie się zmieniają. Kiedy dziś jedna ubezpieczalnia oferuje najlepsze polisy, niedługo później może się to już zmienić!

Polisy na życie – porównaj oferty

Z tego powodu porównanie ze sobą ofert jest najlepszym sposobem, jeśli chciałbyś wykupić porządną ochronę swojego zdrowia oraz życia. Wiele osób decyduje się skorzystać z ubezpieczeń grupowych oferowanych przez pracodawców. Faktycznie są one bardzo tanie, ale niestety musisz mieć świadomość tego, że zakres ochrony jest w ich przypadku bardzo niski.

Czy jesteś skłonny do podejmowania tak dużego ryzyka, próbując zaoszczędzić kilkadziesiąt lub kilkaset złotych w skali całego roku? Dzięki nam porównasz ze sobą różne oferty, dopasujesz zakres ochrony i na pewno nie przepłacisz za polisę. Zadbamy o to, aby ubezpieczenie zdrowia i życia spełniało Twoje oczekiwania i jednocześnie nie nadwyrężało portfela. Zespół naszych ekspertów podejmie się negocjacji stawki i dokładnie zweryfikuje umowę, zanim zdecydujesz się ją podpisać.

Ubezpieczenie na wypadek choroby nowotworowej

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się specjalne pakiety ubezpieczeń życia i zdrowia chroniące na wypadek choroby nowotworowej. Ich wybór to świetna decyzja, gdyż jak zapewne wiesz, rak dotyka coraz większą liczbę osób, w tym nierzadko bardzo młodych.

Tutaj jednak ważna uwaga – dokładnie zapoznaj się z zakresem ochrony danej firmy ubezpieczeniowej. To kolejny przykład sytuacji, w której wysokość składki nie powinna być głównym wyznacznikiem. Sprawdź, jakie są sumy ubezpieczeniowe i kiedy dokładnie możesz liczyć na wypłatę pieniędzy, które mają Ci pomóc walkę z tą straszną chorobą.

Jeśli chcesz wykupić ubezpieczenie życia i zdrowia związane z chorobą nowotworową, również możesz skorzystać z naszej pomocy. Wystarczy, że wypełnisz dostępny na stronie internetowej formularz. W ten sposób wskażesz nam swoje potrzeby, a zespół doświadczonych brokerów ubezpieczeniowych zajmie się resztą. Prześledzimy dla Ciebie dostępne opcje ubezpieczeń, dopasujemy je do potrzeb i podejmiemy próbę negocjacji składki z firmą ubezpieczeniową.

Dzięki nam kompleksowo ubezpieczysz swoje życie i zdrowie, nie tylko w związku z ryzykiem wystąpienia choroby nowotworowej. Przekonaj się, że dobre ubezpieczenie nie musi być bardzo kosztowne – wypełnij formularz na stronie już dziś!

POMOC BROKERÓW

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze najlepszego ubezpieczenia na życie i zdrowie – skontaktuj się z naszymi brokerami. Chętnie służymy radą i pomocą. 

Imię i nazwisko:
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Adres e-mail:
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Numer telefonu:
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Wpisz pytanie
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!